Dzień na wodzie

Widok od strony sternika na drewniana tradycyjną łódź wiślaną pod żaglem podczas przepływania odnogą Wisły dookoła Kępy Zielonej koło Ciechocinka. Brzegi rzeki są intensywanie zielone.
Nigdzie się nie spieszysz? Chcesz po prostu spędzić atrakcyjnie dzień z rodziną lub znajomymi?
A może chcesz zrobić swoim znajomym nietypowy prezent?

Dzień na Wiśle to może być coś dla Ciebie.

Po prostu Wisła…

Tuż za przystanią miasto znika i znajdujesz się wśród przyrody. Podczas gdy oddajesz się rozmowie z przyjaciółmi widoki nieustannie się zmieniają. Nie musimy donikąd dopłynąć, sam wodny spacer spędzony na rozmowie, podziwianiu widoków Wisły oraz wspólnym spożywaniu ciasta i kawy na łodzi daje mnóstwo przyjemności.

Trochę aktywności…

Możesz współuczestniczyć w prowadzeniu łodzi. Możemy spróbować, jak to jest napędzać łódź przy pomocy wioseł pychowych. Możemy też wykorzystać siłę wiatru i popłynąć pod żaglami. Nic nie daje takiej frajdy, jak żegluga „za darmo” w ciszy wśród wiślanej zieleni.

Nadwiślański piknik…

Możemy popłynąć w miejsca, gdzie przyjemnie jest rozłożyć koce i piknikować nad rzeką. Możemy tam dla Was przygotować flisacki kociołek na ogniu, a także gry i zabawy dla dzieci. W naszej załodze jest Pan Przedszkolanek, aktor z teatru dziecięcego i animator z Domu Kultury.


Nasz cennik…